• Новак
Сојузничките Месинг PB-28G-36 Пацифик Плажа Колекција 4 Ниво 36 Инчи Скала Groovy Акценти Крпа Бар, Антички Бронза

Сојузничките Месинг PB-28G-36 Пацифик Плажа Колекција 4 Ниво 36 Инчи Скала Groovy Акценти Крпа Бар, Антички

DEN 14868.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Четири крпа барови за многу виси простор.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Простор за заштеда на енергија дизајн го прави ефикасно користење на вашиот простор.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој елегантен дизајн.Предвидено со ограничено траење.Додадете една убава фокусна точка за вашиот бања со овој елегантен и функционална скала крпа бар.Тоа е современиот дизајн надополнува висок квалитет на јасни акрилик барови за да го означите вашиот декор.Имаат четири барови на различни нивоа ви овозможува удобно да се шират пешкири, што го прави многу корисник пријателски.Не само што е оваа скала крпа бар ефикасно, тоа е уникатно стилски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76

GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката

Ѕидмонтирани дизајн корисен простор за заштеда на енергија, , полица држи вашиот toiletries и пешкири и бањар

DEN 876.00

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00