• Новак
7 КОМПЈУТЕРИ Црна Бања Хардвер Собата, Мат Црна Крпа Бар, Згусне SUS304 Црна Бања Прибор Поставите Бања Пешкир Рек Вклучуваат 12 Рака Крпа Носителот, Тоалетна Хартија Но

7 КОМПЈУТЕРИ Црна Бања Хардвер Собата, Мат Црна Крпа Бар, Згусне SUS304 Црна Бања Прибор Поставите Бања Пешкир

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅【Супериорен Квалитет и Тешки 】 : Banject е премиум 304 од не 'рѓосувачки челик кој има одличен анти-' рѓа, импресивен трајни перформанси испорачува на оптимизиран бања хардвер собата се користи како Бања Пешкир Багажник, Крпа Куки за Бања, Туш Крпа Куки, Кујна Крпа Кука или Рака Крпа Држачот за Бања, Бања Пешкир Куки, Хартија Носителот итн. ✅【Разноврсна Апликација】 : Нашата мат црна бања прибор поставите не хардвер само за бања, тие може да биде идеален дом организаторите на Кујната кабинет, гаражни врати, спална соба и сл.Бања додатоци подесување ќе покаже својата сестраност со својата совршена големина и минималистички стил.Или користете 7 Парче бања пешкир рек сет заедно за унифициран стил или да работат индивидуално и да се координираат со други постоечки тела, нашите крпа бар во собата никогаш нема да ве разочараме. ✅【Модерен Стил и Исклучителна Изработка】 : Минималистички стил со убави линии и невидливи завртка дизајн, им даде на вашиот бања еден елегантен изглед.Исклучителна изработка овозможува лесна конекција и нежен финиш презентирање на high-end стил вкус. ✅【Лесна Инсталација】 : Banjekt бања пешкир носители никогаш не се исцрпи ви треба било занатски вештини.Инсталација на крпа полици може да биде бриз за вас како што ние обезбеди сите ѕид додатоци заедно со јасен чекор по чекор инструкции. ✅【Она што Ќе Добиете за】 : Премиум Бања Хардвер собата вклучува - 12" Крпа Бар*1, Рака Крпа Кука*1, Тоалетна Хартија Носителот*1, самолепливи Кука*4, добредојдовте водич, 12-месечна гаранција, и нашите пријателски услуги на клиентите.Боја : Мат Црна Боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката

Ѕидмонтирани дизајн корисен простор за заштеда на енергија, , полица држи вашиот toiletries и пешкири и бањар

DEN 876.00

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76