• Новак
Kohler К-27288-BN Elate Крпа Бар, Жив Бранеа Никел

Kohler К-27288-BN Elate Крпа Бар, Жив Бранеа Никел

DEN 1013.52

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од премиум метална конструкција.Лесна инсталација да се ажурира вашата бања во еден ден.Модерен дизајн, да одговара на вашиот простор или натпревар на Elate тапа.KOHLER завршува спротивстави на корозија и оцрни.Инсталација на хардвер вклучени.ELATE® 12" КРПА БАР.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката

Ѕидмонтирани дизајн корисен простор за заштеда на енергија, , полица држи вашиот toiletries и пешкири и бањар

DEN 876.00

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос�

DEN 2088.00

Dofover Бања Пешкир Барови Носителот Мултифункционален Кујната Кабинет Вратата Фиока Крпа Виси Рек Нерѓосувачки

МАТЕРИЈАЛ Направени од силна нерѓосувачки челик со трајни рѓаотпорни заврши; Мека пена влошки зад над �

DEN 239.52