• Новак
1-2-3 Рака Крпа Бар Вртливата Оружје Злато-Anitque Месинг-Хром-Црна-Ѕидот Монтирани Крпа Носителот Бар-Бања Додаток-Уникатен Подарок (1 Рака, Злато Бранеа)

1-2-3 Рака Крпа Бар Вртливата Оружје Злато-Anitque Месинг-Хром-Црна-Ѕидот Монтирани Крпа Носителот Бар-Бања

DEN 1848.00

Достапност
Достапно за нарачка

Има трајни, долго-траен заврши за да помогне во спречување на корозија, дупка или бојата.Рачно Изработени Се Поддржани.Повеќето премази кои имаат висока температура и добро влијание сила, одлична отпорност на триење и се така трајни дека заштитна topcoats се речиси никогаш не е потребно.5 инчи ) Должина (Долга Лента) : 39 см ( 15.5 инчи ) Должина (Долга Лента) : 39 см ( 15.Еднокреветни, Двокреветни-Трокреветна Вртливата крпа носителот бар погодни за употреба во бањата.Овие слој техники се користат за да се применуваат исклучително тенка фолија за да се објекти кои бараат заштитни бариери, декоративни бои, или разни други функционални предности. -Не користете хемиски и корозивни супстанции за чистење на нашите производи. -Може да се чистат производ со влажна крпа или топла вода.PVD облоги се понекогаш потешко и повеќе отпорни на корозија од обложувања применети од страна на electroplating процес.Високо квалитетен материјал, издржлив и стилски сликата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката

Ѕидмонтирани дизајн корисен простор за заштеда на енергија, , полица држи вашиот toiletries и пешкири и бањар

DEN 876.00

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76