• Новак
HHOSBFSS Бања Прибор Хардвер, Мат Црна 304 Нерѓосувачки Крпа Бар Бања Полици Бања Прибор (Боја : Облека Кука)

HHOSBFSS Бања Прибор Хардвер, Мат Црна 304 Нерѓосувачки Крпа Бар Бања Полици Бања Прибор (Боја : Облека Кука)

DEN 576.00

Достапност
Достапно за нарачка

Високо-квалитетни Материјали rustproof, лесен за чистење.Можете да го инсталирате на било каква рамна површина, бања ѕид, ѕид од гипс картон или дрвена врата.Модерни и практични, целосно крпа рек постави не само што може да ги задоволи секојдневните потреби, но исто така и совршено одговараат на вашиот модерен дом стил.Широка Примена : Погоден за спални соби, бањи, кујни, перење соби, тераси, хотели и сл., Да се организираат и да се ослободи вашиот простор за складирање ефикасно.Со чисти линии и цврстата структура дизајн, бања хардверски додатоци комплет обезбедува дневно ефикасност и стил.Додадете контакт на модерен дизајн за вашата бања, и chamfered рабови се заштити телото од гребнатини.Боја : Black Material : 304 Stainless Steel Package : 1 X Бања Hardwareto задржи бања во еден стил, бања хардвер не само за употреба, тоа е за животен стил, тоа значи начин на живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат