• Новак
Сојузничките Месинг Т-15G Слободни Стои Две Рака Гостин Крпа Носителот, Полиран Месинг

Сојузничките Месинг Т-15G Слободни Стои Две Рака Гостин Крпа Носителот, Полиран Месинг

DEN 5398.56

Достапност
Достапно за нарачка

Пондериран база ќе го задржи овој објект се обезбеди на вашите контра врвот.Чувствував подлога ќе се спречи гребење на било која површина.Направена на казни солидна месинг материјали.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Ограничен доживотна гаранција.Бесплатни стои две вооружени гостин крпа се залагаме за гости со елегантен заоблени течност дизајн е сигурен за да додадете контакт на софистицираност на било бања.На самостојна крпа носителот има пондерирана круг база за да се одржи стабилен на шалтер врвот.Тоа е совршена големина за рака крпи и измијте облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката

Ѕидмонтирани дизајн корисен простор за заштеда на енергија, , полица држи вашиот toiletries и пешкири и бањар

DEN 876.00

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос�

DEN 2088.00