• Новак
ДЕЛТА 132891 Silverton, Бања Хардвер Додаток, 24 Двојно Крпа Бар, Полиран Хром

ДЕЛТА 132891 Silverton, Бања Хардвер Додаток, 24 Двојно Крпа Бар, Полиран Хром

DEN 575.52

Достапност
Достапно за нарачка

Детални Инструкции и Template се Вклучени за Лесна Инсталација.Лесно Клип Инсталација.Цинк Умре Екипа.Полиран Хром.Опис На Производот Silverton 24 Двојно Крпа Бар.Од Производителот Silverton 24 Двојно Крпа Бар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат