• Новак
XIOASI Бања Пешкир Бар, Вшмукување Чаша Двојна Пост Крпа Багажник, Бања Пешкир Носителот Нерѓосувачки Челик Без Дупчење Ѕид Полица за Кујна Дома

XIOASI Бања Пешкир Бар, Вшмукување Чаша Двојна Пост Крпа Багажник, Бања Пешкир Носителот Нерѓосувачки Челик

DEN 269.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќен ноктите за слободни лепак, лесно да го инсталирате, така што полица е стабилна и леплива, а не да му наштети на ѕид. Ѕид-монтирани складирање, заштеда на простор и да не зафаќа простор. Бања влечки багажник, лесно да се исцеди и лесно да се преземе. Шефот на клубот е спречен од паѓање, спречување на работите од паѓање, и тоа е полесно да се користи. Згусне лепило, се држи цврсто и не падне. 1.Моќен ноктите за слободни лепак, лесно да го инсталирате, така што полица е стабилна и леплива, а не да му наштети на wall2.Ѕид-монтирани складирање, заштеда на простор, а не окупаторската space3.Бања влечки багажник, лесно да се исцеди и лесно да се takes4.Шефот на клубот е спречен од паѓање, спречување на работите од паѓање, и тоа е полесно да use5.Згусне лепило, се држи цврсто и не падне off Notice : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Please овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : 1.Име на производ : ѕид-монтирани крпа rack2.Материјал : ПП+ нерѓосувачки steel3.Големина на : Целосна должина : 62cm4.Боја : бела/темно сина/blackinstallation метод : 1.Сува на wall2.Откине лепило заштитна film3.Се притисне на air4.Вметнување цевка од нерѓосувачки челик во bracket5.Инсталирате главниот body1*Крпа Бар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат