• Новак
TQKAG 4-Парчиња Бања Хардверски Додатоци Поставите Мат Црна Нерѓосувачки Челик 23.6 Инчен Крпа Бар Носителот Сет за Бања, Кујна Перење.

TQKAG 4-Парчиња Бања Хардверски Додатоци Поставите Мат Црна Нерѓосувачки Челик 23.6 Инчен Крпа Бар Носителот

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Задржи Нови】-Висок квалитет бања хардвер собата е изградена од нерѓосувачки челик SUS304 кои го спречуваат ' рѓа и корозија во вашата бања за долготрајна издржливост. 【Најдобра Вредност】-4-парче бања хардвер собата овозможува лесен пристап и прикажување на крпи, облека и тоалетна хартија за вашиот тоалет.Чувајте ја вашата бања чист и уреден!. 【Заштедите Пари и Време】-Ние одберете од 4 современите производи и пакување нив во собата.Вие не треба да се преземат на време да изберете за нив еден по еден.На плоштадот крпа носителот собата може да убаво одговара со вашиот плоштадот бања тела. 【Можете Да го Направите Тоа】-доаѓа со сите додатоци за монтирање е потребно.Многу лесно да се инсталира. 【Не постои Ризик】-Било прашање на бања хардвер за полнење, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се реши тоа за што побрзо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат