• Новак
Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции Вклучуваат 16 Крпа Бар,Тоалет Хартија за Носител со

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - пешкир барови проекти се направени од SUS304 тешки-тежина од не' рѓосувачки челик, max оптоварување 22 lbs (10 kg).Мат црна површина додава екстра 4 заштита слоеви, анти- ' рѓа и корозија-отпорни, се повеќе го користат животот. 5 PCS БАЊА ХАРДВЕР СОБАТА - Сите-во-едно купатило колекции пакет со 16 инчи крпа бар, тоалет хартија за носител со полица, крпа прстен, и 2 мулти-цел облека куки, убав прилог на вашата бања реконструирам.ЕЛЕГАНТНИ Површини со чист, едноставен бранеа површина, класичен дизајн, модерен стил во потрага може совршено да се совпаѓаат со вашиот луксузен дом декорација, круг работ и да се скрие инсталација дизајн носи и ненадмината убавина на вашата бања/кујната со дневната соба/спалната соба. 1 × 16" Крпа Бар 1 × Крпа Прстен 1 × Тоалетна Хартија Носителот со полица 2 × Облека Кука 1 × Инсталација Настава 1 × Хардвер Торба.Оваа бања хардверски додатоци поставите инсталира е потребно ударна дупка на ѕидот,ние обезбеди детални Инсталирате упатството и инсталирање алатки,бидете сигурни дека ќе може да се инсталира без проблеми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат