• Новак
12 Инчен Нерѓосувачки Челик Рака Крпа Носителот,Swhyger Бања Ѕид Крпа Бар Кујна Јадење Закачалка,Една Крпа Род Железнички Носителот Бранеа Челик,96018-2-12BS.

12 Инчен Нерѓосувачки Челик Рака Крпа Носителот,Swhyger Бања Ѕид Крпа Бар Кујна Јадење Закачалка,Една Крпа

DEN 327.36

Достапност
Достапно за нарачка

Ако не Сте Задоволни со Производот, ве Молиме Кажете на Вашите Пријатели; Ако Не Сте Задоволни, ве Молиме да ни Каже.❶ ▶【Премиум Материјалот】Изградена на SUS 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, трајни и rustproof, нашите крпа барови обезбеди лесен пристап и прикажување на крпи.Заострување на внатрешниот хексагонални завртки со хексагонални клуч.Мерење на теренот и Вежба на дупки.Се чувствуваат удобно, ниту избледи, дамка-доказ, го намалува досадни чистење.Насочете го долниот дел со навој дупка и ги заостри завртки. ❹ ▶【Инсталација】 : Завртка монтирани инсталација.Користете чекан да се стави на проширување завртки во дупки.Ние само ви обезбеди со високо-квалитетни производи за да додадете на убавината на вашата бања и намалување на проблеми.Ние сме професионални производител на бања хардвер.Зошто си ги избереме нашите производи?. ❷ ▶【Бранеа Челик Завршна】 : деликатна БРАНЕА ЧЕЛИК заврши направи оваа крпа бар додаде модни елементи, изгледаше благородна, украсени бања убаво.Вчитај : 13.Хардвер пакет се вклучени, комплетен прибор, сите инсталација на хардвер и инсталација алатка се вклучени (Ален Клуч),лесно да се инсталира. ❺ ▶【ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】 : Сите Производи Се Гарантира за 5 Години Поддржани од страна на Swhyger.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76