• Новак
FJYDBTWJ Крпа Шини Ѕид Монтирани Бања Пешкир Багажник,Бања Двојно Крпа Бар Шини Нерѓосувачки Челик Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Држачот за Дом или Канцеларија Справи/60с

FJYDBTWJ Крпа Шини Ѕид Монтирани Бања Пешкир Багажник,Бања Двојно Крпа Бар Шини Нерѓосувачки Челик Крпа Бар

DEN 400.80

Достапност
Достапно за нарачка

Применливи Сцена : Идеален за Употреба во Купатило, Кујна, Перална, Патио, 1 Хотели и Бањи, Ќе Може да се Качи Тоа за секоја Страна од Вашиот Кабинет или Плакарот на Врата.Ѕидот Монтирани се Инсталира : Дупчење за Инсталација(Завртка монтажа Додатоци Се Вклучени во Пакетот).Простор за Заштеда на енергија : Елегантен Изглед Не се Применува Само за да се Користи Како Крпа Бар, Но исто Така Може да се Одржи Облека,Виси Марами, Облека, Јадење Крпи и Дребулии и Така Натаму.Издржливи и Здрав : Висока Јачина Поддршка, Максималниот Капацитет 5 Кг!Модерната Водоотпорен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Im1 Ulate Заврши до Вашата Бања.Нерѓосувачки Челик Материјал : Направен од Премиум 1, Врши Подобро во 1, Анти- ' Рѓа и Анти-Оцрни.Добредојдовте во Мојата Продавница.Различни Стилови на Справи со Се за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Требаат Повеќе Домаќинство се Справи, Можете Да Пребарувате за 【Fjydbtwj】 на и да Одат во Мојата Продавница да се Купи,Ви Благодариме за Вашата Поддршка! ! !Совршен Крпа Бар е Направен од Тешки 1, Многу 1, и Тоа Штити Од Корозија и ' Рѓа.Ние нудиме Најпознатите Автентични и Кујна Хардвер и Бања Хардвер.Искрено се Надевам Дека и Ние би Можеле да Имаат Чест да Придонесе Сите Наши Интелигенција и Напор да Работат Заедно со Вас да се Направи Вашиот Дом во Удобно, Безбедно, да се Релаксираат и Уметнички.Се чувствуваат Слободни да не Контактирате Ако Имате Било какви Прашања, Ние Сме Секогаш Чека Тука да Ви Послужи Верно!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76