• Новак
JQK Бања Пешкир Багажник, Крпа Полица со 24 Инчен Двојно Бар, Rustproof 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Носителот, Бранеа, TRK100-BN

JQK Бања Пешкир Багажник, Крпа Полица со 24 Инчен Двојно Бар, Rustproof 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Носителот,

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Висок Квалитет Крпа Бар Рек】 Т-304 премија одделение од нерѓосувачки челик за заштита од корозија & рѓа. 【24" УПОТРЕБНО Двојно Бар】 Не укината или bunched бања пешкир било повеќе. 【ВКУПНА Должина】 26 инчи. 【Простор за заштеда на енергија】23" x 8" доволно простор и 2 решетки за да се задржи бања предмети од соборувањето.Направи вашата бања организирани и да добиете дополнителен простор. 【Лесна Монтажа】 Хардвер пакет, упатство за инсталација и Нерѓосувачки челик завртки вклучени. 【Препорачува Комбинација】 2 бања крпи + 4 Рачни крпи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76