• Новак
Амазон Основите Крпа Бар Рек - 18-Инчни, Полиран Хром

Амазон Основите Крпа Бар Рек - 18-Инчни, Полиран Хром

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Полиран Хром Финиш; направени од издржлив цинк легура.Тела Ширина : 20-3/4-Инчен (52. 72 см) ; Тела Проекција : 2-1/8-Инчен (5. 41 cm). 22-Lbs (10kgs) max губење на капацитетот.Вклучува монтажа завртки, монтажа голема заграда и base подлога; инсталација бара 1/8-инчен (3. 17mm) дупчиња шрафцигер (не се вклучени).Боја : Полиран Хром | Големина : 18 Инчи | Стил : Стандард | Шема Име : Крпа Бар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76