• Новак
Сојузничките Месинг CL-11 Каролина Колекција Стојат Гостин Крпа Носителот, Антички Бакар

Сојузничките Месинг CL-11 Каролина Колекција Стојат Гостин Крпа Носителот, Антички Бакар

DEN 4620.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Чувствував подлога ќе се спречи гребење на било која површина.Тешки база ќе помогне да се спречи ѓубрето.Традиционалниот дизајн со класичен дизајн елементи.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Производи се обезбедени со ограничено траење.Ова елегантно направена суета врвот гостин крпа штанд ќе додадете стил и погодност за вашата бања décor.Гостин крпа стојат има две раце за да ги задржи вашите крпи на дофат на мијалникот каде што се потребни.Гостин крпа трибина беше наменета идеално за рака крпи и washcloths.Тешки база ќе помогне да се спречи стојат од ѓубрето и да се чувствува подлога на дното ќе се заштити countertop површини.Нашата Каролина Колекција е прилично голема, со повеќе од 60 производи, што го прави совршена колекција за нови или преобликува бањи или кујни.Својата традиционална, недооценено дизајн одржува едноставен, но елегантен сензибилитет.Тоа вклучува голем број на дрвени полици (до три групи) со лесно достапни опции како интегриран крпа барови и галија шини; стаклени полици; beveled-edge ѕид-монтирани огледала во неколку форми; и вратата и фрижидер повлекува.Други додатоци вклучуваат мулти-кука полици, сапун точење, сапун јадења, и votive candleholders.Бидете сигурни да проверите на многу различни стилови за хартиена крпа и тоалетна хартија на сопствениците.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76