• Новак
Morphy Ричардс 976011 Dune 6 Кригла Дрво, Купот на Носителот, од не ' Рѓосувачки Челик Конструкција со Анти Лизга Пондерирана База, Жалфија Зелена, 1

Morphy Ричардс 976011 Dune 6 Кригла Дрво, Купот на Носителот, од не ' Рѓосувачки Челик Конструкција со Анти

DEN 1146.72

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи челик централна пол со Dune ткаеше заврши.Нерѓосувачки челик гранки со тапа да се обезбеди чаши во место.Здрав пондерирана база и анти-нозе се лизга подобрување на стабилноста на worktop.Полиран челик, опкружена со сметководствената јамка рачка за лесно маневрирање.Одржување на беспрекорен изглед со едноставна ги чисти.Прикажи ги исклучите вашите декоративни чаши со 6 првенство кригла дрво од Morphy Ричардс.Удобно држење до 6 чаши одеднаш, на стабилна нерѓосувачки челик гранки потекнуваат од полиран челик централна пол, декорирани во Dune ткаеше надворешноста со црна боја на кожата.Секој кригла гранка карактеристики нерѓосувачки челик затка да безбедно се одржи секоја кригла во место, додека полиран пондерирана челик база и анти-нозе се лизга подобрување на стабилноста на кујната countertop.Опремен со сметководствената се справи со јамка, можете да маневрирање кригла дрво околу кујната со леснотија, како Dune ткаеше заврши додава прскање на стил на функција во вашата кујна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 парчиња Уникатен Бонбони Дрво, Стакло Чаша Носителот, со Рачка за Складирање Рек Дрво Форма Кригла Кафе Чаши

Ако имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви помогне.Сте�

DEN 1699.20

Ѕид Кригла Носителот Виси Кафе Рек Екранот Закачалка Организатор Складирање Куки Црна,Куки за Дома Мода Обработени

Ѕид Кригла Носител е направен од високосила и издржливи метална материјал, не е лесно да се пробие за до�

DEN 740.40

кригла носителот Мултифункционален Двоен Слој Кригла Носителите 6 Куки Метал Кафе Кригла Рек Водоотпорен Rustproof

Кригла првенство сушење решетката може да се Одржи 6 чаши и 6 јадења, помага да се исуши чаши, лесно да се �

DEN 1389.12