• Новак
ХУГО & HUDSON SCBED1004-M Cushioned Рамен Кревет, Средни, Сива

ХУГО & HUDSON SCBED1004-M Cushioned Рамен Кревет, Средни, Сива

DEN 1337.04

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Стилски и hardwearing ткаенина влегува во совршено до вашиот дом.Исполнет со полиестер шупливи влакна.Се обезбеди максимална удобност и добар ноќен сон за домашни миленичиња.Со не се лизга база.Еднаш секоја зајакнат/перница е отстранет, ткаенина може да се мијат во целина.Опис на производот Хуго и Хадсон Cushioned Рамен Кревет е осмислен и исполнет со полиестер шупливи влакна.Овој кревет е великодушно исполнет за да се обезбеди максимална удобност и добар ноќен сон за вашето домашно милениче.Тоа исто така има опција за да отстраните или додадете пополнување на подоцнежен датум за одржување.Доаѓа во сива боја и средна големина.Сет Содржи : 1 x Хуго Хадсон Cushioned Рамен Кревет, Медиум, во Сива боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Yolispa Хрчак Миленичиња Куќа Гнездо Симпатична Цртан Филм Мека Пријатна Куќа Хрчак Глувчето Мали Животни Пештерата

Може да се закачи и фиксно во кафез, кој е удобен и практичен.Цртан филм стил е стилски, слатки и убави.По�

DEN 383.76