• Новак
puredown Goose Пердув Gusseted Кревет да Спие со Премија Од Памук Школка во Собата на 2 Кралицата Големина Перница, Бела

puredown Goose Пердув Gusseted Кревет да Спие со Премија Од Памук Школка во Собата на 2 Кралицата Големина

DEN 1446.96

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук Капак.Висок квалитет на перници со 90% Goose Пердув,10% Goose Надолу се совршени за корисниците во потрага за средни поддршка.Рециклираат и животната средина-пријателски.Дебелина, но удобно, оваа перница нуди луксузен удобност во текот на ноќта.Противалергиски перница со убава двојно решетки quilting со стилски bule gusseted страна.Двојно обложени ткаенина со кутија крои дизајн за да се избегне убождане од пердуви.Перници се исполнети со 38 оз.goose пердув надолу.Објектот големина : 18" x 28" * 2 перници.Две перници се вакумирани и дојдов во ЈП торба за превозот цели.Сите наши производи се следат Одговорен Надолу Стандард и сертифицирани од страна на OXIPOWER, два ПАТИ КАКО УБАВО.На кутии на нашите производи се избрани, чисти внимателно.Надолу и пердув што ние го избираме е без мирис и лесен.Висок Квалитет Кутии Нашите надолу и пердув се избрани строго.Со својот висок fluffiness и мекост, нашиот производ може да се направи корисници спијат подобро отколку порано.Нашите перници се полни со највисок квалитет пердув и надолу која останува меки подолго од повеќето обични пердув или надолу перници на пазарот.Не сите перници се исти.Ова е причината зошто puredown долу перница нуди најдобри и најширокиот спектар на перница избори што ќе се направи ќе спијам како бебе.Пакет Надолу перници се вакумирани за време на породувањето.Ве молиме овозможи 24 часа, да ја поврати својата целосна мансарда.Ве молиме да се тресат до вашата перница за неколку пати за да се добие целосна дебели и совршен изглед.Покрај тоа, се запечатени во пластична амбалажа понекогаш предизвикува мирисот на овие природни производи да се концентрира на disagreeable ниво.Најмалку 24 часа на емитуваше може да се отстрани мирис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Природен Латекс Перница, Ултра Меки Контура Перница за Врат и Рамена Болка, Ергономски Кревет Перници за Спиење,

【ПРИРОДЕН ЛАТЕКС】 PATEX Латекс Перници се направени од највисок квалитет Тајланд Природен Латекс.Одржли

DEN 2159.76

Ладење Перници за Спиење -Мала Големина, Дише Кревет Розова Перница со Отстранлив Капак, Добро Деколте, Поддршка

5 x 19 x 3 / 4 инчи.На свилен перформанси поврзана поклопецот е дише и овозможува струење низ wicking далеку вла

DEN 1127.76

Пена Перница да се Зајакнат Перница Круг Вратот Перници Поддршка за Спиење | Зајакнат Перница за Спиење, Нозете,

Оваа добарпотрага перница е широко се користат кога луѓето се спие, читате или гледате ТВ.Ако имате било

DEN 1473.60

ZJING Замена Перница Инсерти, Ергономски Дизајниран Перничиња за Главата и Вратот Поддршка, Семејството и Хотелот

☀ [ИДЕАЛЕН ИЗБОР] На перници се идеални за стомак прагови; перници се многу fluffier, но поцврсти и удобни за

DEN 11663.76