• Новак
Ambesonne Апстракт Куче Кревет, Кругови Spiralling во Меки Тонови Геометриски Елипса Круг Прстен Бохемски Уметност, Трајни Перат Мат со Декоративни Ткаенини Маска, 48 x 32 x 6, Б?

Ambesonne Апстракт Куче Кревет, Кругови Spiralling во Меки Тонови Геометриски Елипса Круг Прстен Бохемски Уметност,

DEN 4799.76

Достапност
Достапно за нарачка

На дното е не се лизга.Ortopedic удобност.Животните-friendly дизајн ќе биде во совршена состојба по неколку години на употреба.Ние не користат боја супстанција да му наштети на здравјето на домашните миленичиња, деца и семејство.Најдете совршен подарок за вашето домашно милениче љубовник пријател, виш куче сопственик дечко, или мачка мајка меѓу нашите маса износ на дизајни за денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, Денот на Вљубените, и други празници.Отпорен на гребење ткаенина покрива со патент затворање.Долготрајни смели бои отпорно на гребење се покрива со една убава печати на.Декоративни, смели, и живописни графики на креветот дозволува одредена флексибилност во места каде што може да се стави на вашиот кревет.Овие кревети со големина на селекција може да биде одлично за сите видови на животни : германски овчар, Џек Russell, Shih Tzu Мејн coons ќе љубов оваа нова кревет.Нашите кревети се обезбеди релаксација и подобро здравје за вашето домашно милениче.Тие се патентите и на долниот и горниот дел.Фен безбедно.Печатени - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Лесно е грижа - Опфаќа се отстранува и машина перат на ладно циклус.Сликите ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но, поради разликите во pc монитори, не може да биде благо боја разлики помеѓу производот и на слика.Постои големина избор на опција за нашите куче кревети па можете да ги собереш според вашето и на вашиот кучиња' параметри.Можете да го отстраните и да се мијат и го покрива. %100 Полиестер капак.Ова е голем кревет за кучиња на возраст од бидејќи ова добро направен кревет може да се даде на удобноста на вашето домашно милениче потреби.Може да се добие совршено се вклопуваат за бавно и тешко да се движи домашни миленици, или ако имате повеќе активни пријател може да се добие кревет со многу простор.Можете да подарок на вашиот семејството или пријател, роднина, или себе си.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат