• Новак
Sunbeam Кралот Премиум Мека Електрично Загревани Ќебе Velveteen Кадифен 20 Топлина Прилагодувања, Двојни Контроли (Печурки Беж)

Sunbeam Кралот Премиум Мека Електрично Загревани Ќебе Velveteen Кадифен 20 Топлина Прилагодувања, Двојни Контроли

DEN 4764.00

Достапност
Достапно за нарачка

Сомот,кадифен.Уживаат во богата мекост на Sunbeam Сомот Кадифен Загрева Ќебе, завиткување во топлина во текот на ноќта. 20 Топлина Прилагодувања за Кориснички Удобност плус Избор на 10 Час Автоматско Исклучување Функција.Dual Контролори за секоја страна, Загрејте Функција.Машина Перат, Материјал : 100% полиестер.Оваа екстра-нежно ќебе карактеристики на речиси невидливи ексклузивни Thermo Fine жици систем, и ги доставува во согласност топлина во 20 поставки.Уживаат во богата мекост на Sunbeam Сомот Кадифен Загрева Ќебе, завиткување во топлина во текот на ноќта.Со персоналните топлина settings и низа на стилски бои, кои комплимент вашиот décor, да се подготви за мирен ноќ на смирување удобност и софистицирана елеганција.Оваа екстра-нежно ќебе карактеристики на речиси невидливи ексклузивни Thermo Fine жици систем, и ги доставува во согласност топлина во 20 поставки.Карактеристики : 20 Топлина Прилагодувања за Кориснички Удобност Двојна Контролори за секоја страна Избор на 10 Час Автоматско Исклучување Функција Загрејте Функција Машина Перат Материјал : 100% полиестер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BEIVIVI Цртан филм Ќебе Фрлиле Ќебе Лесни Ќебе Симпатична Цртан филм Девојка Кревет Ќебе за Каучот Кревет Троседот

80 Wx90 L инчен,Супер Меки Фланелен боксери Ќебе.Материјал : Направен од високоодделение кристал сомот и ар

DEN 305.76

Персоналните Бебе Ќебе со Името-Обичај Бебе Ќебиња за Девојки - Бебе Прилагодено Ќебиња - Бебе Име Ќебе - Персоналните

✅ Да Ги Нарачате Кликнете На "Прилагодите Сега Се" Во Горниот Десен Агол На Оваа Страница ✅ 100% Мека Поли

DEN 2205.60