• Новак
THESAEM Урбан Еко Harakeke Длабоко Влага Око Крем 1.01 оз. - Вегетаријанци Под Око Крем со Harakeke Корен Екстракт - ги Смирува Подпухналост - го Намалува Фини Линии - Replenishes Виталн?

THESAEM Урбан Еко Harakeke Длабоко Влага Око Крем 1.01 оз. - Вегетаријанци Под Око Крем со Harakeke Корен Екстракт

DEN 456.00

Достапност
Достапно за нарачка

Концентриран негување око крем за достава на длабока хидратација и храна за намалување на изгледот на линии, подпухналост, а зајакнување на нежна кожа околу очите.Беспрекорен Хидратација со Harakeke Корен екстракт : Harakeke Корен Екстракт гради хидратација рамките на кожата.Grapeseed нафта и црна тековната масло нуди исклучителна храна додека ceramide зајакнува кожата е природна бариера функција.Богат крем формула глајд модели на проблеми на кожата, завиткување вашата деликатна око области во заштитна бариера.Ќе се разбудите со освежен и да се ревитализираат очите следното утро.Текстура : Богатите и густа формула нуди беспрекорен хидратација и храна за вашите очи област.Harakeke Корен Екстракт 71% (Целосен(100% ) замена на минерална вода).Нов Зеланд Harakeke leaf екстракт & Harakeke Семе на Нафта.Богати се концентрирани око крем за да се пополни линии и сува кожа со интензивна влага. 24 час хидратација траен тест & Влага загуба подобрување тест завршен.Цврста текстура око крем.Harakeke Корен Екстракт 71% (Целосен(100% ) замена на минерална вода), Нов Зеланд Harakeke leaf екстракт & Harakeke Семе на Нафта Богата концентрирани око крем за да се пополни линии и сува кожа со интензивна moisture24 hr хидратација траен тест & Влага загуба подобрување тест завршен Цврста текстура око крем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Око Контура Кревање Крем со Дијамантски Прав, 0.5 FL МЛ, проф. д-Р Lancer Дерматологија нега на кожата, Мулти-Димензионална

КЛУЧНИ СОСТОЈКИ И БЕНЕФИЦИИ : Линии & Брчки Луцерка Семе Екстракт & Lupine Протеини, богати со oligopeptides и oligosacc

DEN 1440.00

Борбата против Целулитот на Телото Слабеење Крем, Телото Обликување Крем за Половината Нога Рака - Согорувањето

Природни Безбедност Состојки : жешки крем containes природни состојки, лесна и без иритација, оштетувања на �

DEN 167.76