• Новак
Reviva Крем Око Зацврстување, слонова коска, .75 ОЗ

Reviva Крем Око Зацврстување, слонова коска, .75 ОЗ

DEN 323.76

Достапност
Достапно за нарачка

За под-око сенки, кеси, и врани нозе.Содржи билни комплекс & растителни екстракти кои фирма и да се подобри циркулацијата, додека не се над-сушење.За Сите Типови На Кожа.Ултра-текстура помага фирма & tone под-око област Помага да се намали appearemce на сенки, кеси, crowsfeet For посебни безбедност и перформанси во чувствителни под-око област, овој Око Комплекс Зацврстување Крем е споен така ултра-светлина, може да се користи денот или ноќта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат