• Новак
Против Стареење Marula Око Крем со Georgette Клингер w/ Кофеин & Хијалуронска Киселина - за Подпухналост, Темните Кругови, Брчките

Против Стареење Marula Око Крем со Georgette Клингер w/ Кофеин & Хијалуронска Киселина - за Подпухналост, Темните

DEN 768.00

Достапност
Достапно за нарачка

Светло, Лесно се Апсорбира Око Третман Brightens и Оживува Кожата околу Деликатна Очите за СИТЕ типови на кожа.Кофеин и Marula Масло Освежува, го Намалува Подпухналост и Brightens Темни Кругови Намалување на Знаците на Замор, додека Анти-Oxidants Штитат Од Предвремено Стареење.Хијалуронска Киселина се Заклучува во Влага за да се Постигне повеќе Младешки Изглед на Очите Контури.Од 1941 Georgette Клингер нега на кожата производи се направени во САД и се Суровост-Бесплатно, Paraben-Free, Мирис Слободни и Боја-Бесплатно.Нанесете тенок слој на крем околу и под око.Нежно пат до крем е потполно се апсорбира.Користите AM и PM.Deionized Вода (Аква), C12-15 Alkyl Benzoate, Propanediol, Кофеин, Стеаринска Киселина, Dimethylsilanol Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Алое) Leaf Сок, Sclerocarya Birrea (Marula) Семе На Нафта, Натриум Hyaluronate, Stearyl Алкохол, Cetyl Алкохол, Натриум Хидроксид, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Гликол, Phenoxyethanol, Hexylene Гликол.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Борбата против Целулитот на Телото Слабеење Крем, Телото Обликување Крем за Половината Нога Рака - Согорувањето

Природни Безбедност Состојки : жешки крем containes природни состојки, лесна и без иритација, оштетувања на

DEN 167.76

Око Контура Кревање Крем со Дијамантски Прав, 0.5 FL МЛ, проф. д-Р Lancer Дерматологија нега на кожата, Мулти-Димензионална

КЛУЧНИ СОСТОЈКИ И БЕНЕФИЦИИ : Линии & Брчки Луцерка Семе Екстракт & Lupine Протеини, богати со oligopeptides и oligosacc

DEN 1440.00