• Новак
Обновливи Мини Анти Навремено Масажа Стап, Лажица, за Око Замор Олеснување Лицето Убавина

Обновливи Мини Анти Навремено Масажа Стап, Лажица, за Око Замор Олеснување Лицето Убавина

DEN 184.56

Достапност
Достапно за нарачка

Добар квалитет, може да се користи за подолг период на време.Уникатен дизајн, со две различни краеви, еден крај е со лажица за да се добие крем, додека на другиот крај е око крем масажа стап, може да се промовира око крем апсорпција и намалување на едем на очите.Тоа не само што може да биде око massager, но, исто така, може да се метална лажица, кожата крем поделба лажица и козметика стап.Мини дизајн, преносен, компактен и лесен за употреба.Цинк легура материјал, издржлив и сигурна, може да го подобри око микро циркулацијата. 1. Цинк легура материјал, издржлив и сигурна, може да го подобри око микро циркулацијата. 2. Уникатен дизајн, со две различни краеви, еден крај е со лажица за да се добие крем, додека на другиот крај е око крем масажа стап, може да се промовира око крем апсорпција и намалување на едем на очите. 3. Мини дизајн, преносен, компактен и лесен за употреба. 4. Добар квалитет, може да се користи за подолг период на време.5. Тоа не само што може да биде око massager, но, исто така, може да се метална лажица, кожата крем поделба лажица и козметика стап.

Спецификацијата

  :
Condition:
100% Brand New
Item Type:
Eye Massage Stick
Material:
Zinc Alloy 
Color:
Gold
Size:
Approx. 15.5 * 75mm / 0.6 * 3in
Weight:
Approx. 20g / 0.7oz
Package list:
1 * Eye Massage Stick :

Со стоката дадена додека купуваат

Борбата против Целулитот на Телото Слабеење Крем, Телото Обликување Крем за Половината Нога Рака - Согорувањето

Природни Безбедност Состојки : жешки крем containes природни состојки, лесна и без иритација, оштетувања на

DEN 167.76

Око Контура Кревање Крем со Дијамантски Прав, 0.5 FL МЛ, проф. д-Р Lancer Дерматологија нега на кожата, Мулти-Димензионална

КЛУЧНИ СОСТОЈКИ И БЕНЕФИЦИИ : Линии & Брчки Луцерка Семе Екстракт & Lupine Протеини, богати со oligopeptides и oligosacc

DEN 1440.00