• Новак
Црна Кањонот Freesia & Диња Миризливи Луксузни Тело Крем, 16 Оз Тегла (2 Парчиња)

Црна Кањонот Freesia & Диња Миризливи Луксузни Тело Крем, 16 Оз Тегла (2 Парчиња)

DEN 1438.56

Достапност
Достапно за нарачка

Мирис : Freesia & Диња (Freesia, Honeysuckle, Јасмин, Лили-на-на-долина и Диња, Праска, Слива и Passionfruit на Килибар, Сандаловина и Cedar база).Црна Кањонот луксузни тело крем е на високо крајот формула која ќе поглезите вашата кожа како ниеден друг.Дебела кадифена се чувствуваат со natual алое да се лекува и состојбата на кожата.Достапни во 1000 мирис опции.Deionized Вода, Минерални Масла, Isopropyl Myristate, Cetyl Алкохол, Glycerol Стеарат, Стеаринска Киселина, Глицерин, Пропилен Гликол, Cetereth-20, Carbomer, Алое Вера, Disodium EDTA, Dimethicone, Petrolatum, Methylparaben Triethanolamine, Пропилен Гликол (и) Diazolidinyl Уреа (и) Iodopropynyl Butylcarbamate, Proplyparaben, Восок, Магнезиум Алуминиум Силикат, Chlorphenesin, Benzyl Alcohol, Carbomer, Disodium EDTA, Stearamide ЗАСИЛУВАЧ, Карамел, Титаниум Диоксид, Мирис. 16 Оз Тегла (2 Парчиња).Мирис : Freesia & Диња (Freesia, Honeysuckle, Јасмин, Лили-на-на-долина и Диња, Праска, Слива и Passionfruit на Килибар, Сандаловина и Cedar база).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Борбата против Целулитот на Телото Слабеење Крем, Телото Обликување Крем за Половината Нога Рака - Согорувањето

Природни Безбедност Состојки : жешки крем containes природни состојки, лесна и без иритација, оштетувања на �

DEN 167.76