• Новак
Panpuri Лицето За Нега - Наместете A03.

Panpuri Лицето За Нега - Наместете A03.

DEN 5246.40

Достапност
Достапно за нарачка

Сет се состои од : Panpuri Оживее Aruna Младите Комплекс Навремено Мазнење 360° Око Третман 15 ml.Panpuri Aruna Младите Комплекс Bakuchiol Навлажнувачки Младите Крем 50 мл.Panpuri Оживее Aruna Младите Комплекс Навремено Мазнење 360° Око Третман : мулти-барањата око третман што ја зголемува хидратацијата и го минимизира појавата на нозете на врана, подпухналост и темнината околу очите и капаци.Овој лесен, брз-апсорбирање на око третман веднаш и видливо smooths, plumps и фирми на кожата околу очите за еден младешки, го крена и освежен изглед.Panpuri Aruna Младите Комплекс Bakuchiol Навлажнувачки Младите Крем : следната генерација растителна основа ретинол алтернативни дека видно да се минимизира појавата на фини линии, брчки и флеки без фото-sensitizing и иритирачки ефект на синтетички ретинол.Напредни растенијата добиени од Влага Пресилвам Технологија која replenishes влага, нудејќи оаза на непосредна и трајна хидратација до 72 часа.Panpuri Оживее Aruna Младите Комплекс Навремено Мазнење 360° Око Третман : мулти-барањата око третман што ја зголемува хидратацијата и го минимизира појавата на нозете на врана, подпухналост и темнината околу очите и капаци.Овој лесен, брз-апсорбирање на око третман веднаш и видливо smooths, plumps и фирми на кожата околу очите за еден младешки, го крена и освежен изглед.Panpuri Aruna Младите Комплекс Bakuchiol Навлажнувачки Младите Крем : следната генерација растителна основа ретинол алтернативни дека видно да се минимизира појавата на фини линии, брчки и флеки без фото-sensitizing и иритирачки ефект на синтетички ретинол.Напредни растенијата добиени од Влага Пресилвам Технологија која replenishes влага, нудејќи оаза на непосредна и трајна хидратација до 72 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Око Контура Кревање Крем со Дијамантски Прав, 0.5 FL МЛ, проф. д-Р Lancer Дерматологија нега на кожата, Мулти-Димензионална

КЛУЧНИ СОСТОЈКИ И БЕНЕФИЦИИ : Линии & Брчки Луцерка Семе Екстракт & Lupine Протеини, богати со oligopeptides и oligosacc

DEN 1440.00