• Новак
Hanes Мажите Tagless Избрани Кратко со Ткаенина-Опфатени Корселе

Hanes Мажите Tagless Избрани Кратко со Ткаенина-Опфатени Корселе

DEN 382.32

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 75% Памук, 25% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Comfortsoft корселе - ткаенина покриена дизајн за да се елиминира pinching & обврзувачки.Доби асортиман може да се состои од нијанси на сина, случајни бои, или комбинација од двете.Слика прикажан е пример на потенцијалните асортиман.Comfortsoft Корселе.Tagless боксери - не е лошо напишан ознака.Фитили далеку влага.Овие Hanes Средината на Пораст Кратко обезбеди мека и дише чувствуваат со comfortsoft корселе и фитили далеку влага.Достапни во удобен 6 pack.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат