• Новак
Шминка Торба Шарени Сирена Риба Скали Печатење Патување Складирање Toiletries Козметичката Торбичка За Жени, Девојки

Шминка Торба Шарени Сирена Риба Скали Печатење Патување Складирање Toiletries Козметичката Торбичка За Жени,

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : ткаенина и на овој козметички торба е ПВЦ, нечистотија-отпорни и носат-отпорни.Големина на : 18.5x7.5x13cm/7.3x3x5.1in, лесен и многу издржливи.Спецификации : Постои голема џеб, нема мали џебови.Доволно простор за чување на козметика и toiletries.Карактеристики : Оваа торба е вашата интимна складирање помошник, може да се користи за дома, на патување, кампување, toiletries, бања чистење.Тоа е козметички торба и складирање перниче за патување toiletries, бидејќи нејзиното тело е водоотпорен и може лесно да се чисти.Како подарок : Овој козметички торба е стилски, симпатична и моќни.Тоа ќе биде одличен подарок за семејството или девојки и жени за време на празници и родендени.Карактеристики : Материјал : ткаенина и на овој козметички торба е ПВЦ, нечистотија-отпорни и носат-отпорни, Големина : 18.5x7.5x13cm/7.3x3x5.1in, лесен и многу издржливи Карактеристики : Оваа торба е вашата интимна складирање помошник, може да се користи за дома, на патување, кампување, toiletries, бања чистење.Тоа е козметички торба и складирање перниче за патување toiletries, бидејќи нејзиното тело е водоотпорен и може лесно да се чисти.Тоа е стилски, симпатична и моќни.Тоа ќе биде одличен подарок за семејството или девојки и жени за време на празници и родендени Мерки на претпазливост : 1 : големината на производот е рачно мери, вистинската големина може да биде малку поинаков од мерена големина. 2 : осветлување на животната средина или на екранот проблем на мониторот ќе предизвика вистински боја да биде малку поинаков од слика да се прикаже.Пакет : 1 X Шминка Торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Unicey Шминка Торба, велика БРИТАНИЈА Британски Знаме Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот

Лесно Капацитет : Патување Toiletry Торба има големина 6.9*4.1*2.8 инч / 17.5*7*10.5 см, со патент се затворени, тоа има

DEN 287.76

Тропска Плажа Растенијата Тема Шминка Торба Шминка Случаи Козметички Кеси Полиестер Преносни Патување Козметички

Направени Од Twill Ткаенина, Микрофибер Кожа, Нето Џеб, Еластична Бенд, Домот Текстура Патент.Тропска Плаж

DEN 647.76

Шминка Торба Убава Риба Патување Козметички Торба За Жените Шминка Случај Патување Шминка Воз Случај Козметички

Стандард Логистика Превоз : 815 Дена.Препорачана Логистика Превоз : 512 Дена.Одличен Дизајн Едната Страна

DEN 479.76

КООРДИНАТОР Плажа Додатоци Шминка Торба-Плажа Опстанок Комплет,Козметички Патување Организатор на Летни Крајбрежје

【 Торба за на Плажа Материјали】светлината тежина шминка торба има голем капацитет.Стави сите toiletries ко

DEN 1545.60