• Новак
Голем Виси Toiletry Торба,Relavel Патна Торба со Бесење Кука,Патување Козметички Складирање Торба, Транспарентни Козметички Торба, Погоден за Целосна големина Toiletries(С?

Голем Виси Toiletry Торба,Relavel Патна Торба со Бесење Кука,Патување Козметички Складирање Торба, Транспарентни

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Метална кука : 360°ротирачки кука, кој може да се пласира секаде каде што може да бидат обесени, и е лесно да флип и лесно да се преземе.Металните материјали може да носи поголема тежина, не е лесно да се оштети, и ќе не ' рѓа, дури ако тоа се наоѓа во влажни бања.Голем капацитет : За перење торба има четири нивоа, на првиот слој може да се користи за лицето маска, вториот слој може да се користи за секојдневна toiletries, како што се четка за заби, паста за заби, чистење на лицето, итн., третиот слој може да се користи за капење гел и шампон, четвртиот слој може да се користи Место козметика за да се задоволат дневните потреби.Одличен материјал : надворешниот материјал за миење торба е водоотпорен СТП кожа, која може добро заштита на содржината во внатрешноста.Внатрешноста е направена од носат-отпорни, и отпорно на гребење ткаенина, која не е само лесно да се избрише, но исто така и поудобно да ги допре.На метал патент може да се направи преминот помеко и се чувствуваат повеќе текстура.Интимни дизајн : вториот слој прифаќа еластична еластична бенд, без разлика на тоа е голем или мал објект, што може да се стави во правилно.И постои патент џеб внатрешноста, која може да се одржи повеќе маски на лицето.Третиот слој користи транспарентен TPU патент покривка, која може добро да се спречи предмети од паѓање.Удобен за носење На : toiletry торба е пренослива и може да се носи насекаде, без разлика дали тоа е некоја салата или на базен, дури и ако е сместен во еден куфер за патување, исто така е многу лесен.Голем капацитет, но со соодветна големина, тоа е мора да се има toiletry складирање торба кога ќе излезе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

G2TUP Социјален Работник Подарок за Жените Социјален Работник Кариера Работа Благодарност Патување Шминка Торба

✧ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Социјален Работник, Козметички Торба За Жени, Девојки изработени од мек, ПраскаКо

DEN 343.92

Најдобри Мајка Некогаш Подароци Смешно Мајка ми Роденден Подарок Идеи за Шминка Торба Мајка Подароци за Мајки

За подарок внимателно подготвени за вашата мајка, таа ќе плаче со радост, кога таа го добива тоа, се чувс�

DEN 234.96

КООРДИНАТОР Плажа Додатоци Шминка Торба-Плажа Опстанок Комплет,Козметички Патување Организатор на Летни Крајбрежје

【 Торба за на Плажа Материјали】светлината тежина шминка торба има голем капацитет.Стави сите toiletries ко�

DEN 1545.60

Шминка Торба Убава Риба Патување Козметички Торба За Жените Шминка Случај Патување Шминка Воз Случај Козметички

Стандард Логистика Превоз : 815 Дена.Препорачана Логистика Превоз : 512 Дена.Одличен Дизајн Едната Страна �

DEN 479.76

Мајката на Невестата Подароци Булчински Партија Подароци Свадба Партија Подароци Пурпурна Цвет Шминка Торба

【Прекрасни Подароци】Топлина трансфер печатење, мазна како кожа сеча & водоотпорен слој, Image print е светл�

DEN 239.76