• Новак
Cavka Шминка Торба 9.5 x 6 инчи Гроздобер Црна Фотографија Камера Складирање Чанта Козметичката Торбичка за околу Рака Додатоци Печати СТП Кожа Toiletry Патент Патување Сл?

Cavka Шминка Торба 9.5 x 6 инчи Гроздобер Црна Фотографија Камера Складирање Чанта Козметичката Торбичка за

DEN 542.40

Достапност
Достапно за нарачка

DISMENTIONS : 9.5" W x 6" H (24 x 16cm).ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Нашата страна козметички торба е направен на луксузни висок квалитет на СТП кожа за внатрешни работи и мека quilted внатре.Без животни биле повредени во изработка на овој објект!.ДЕТАЛИ : Секоја торбичка со злато патент и leatherette отстранлив wristlet отвор за лесно да се носат.Совршен унисекс торба за шминка essentials и girly работи и, исто така, можат да се сместат сите основи и други материјали како што се козметика, шминка алатки, кармин, сенка за очи и други жени резерви, исто така може да се стави на мажите жилети, toiletries, копчиња, очила, слушалки, пари, мобилен телефон, моливи, накит, медицина итн.Ова е само тоа е едноставен патент чантата, исто така, тоа е функционална шминка торба, козметички торба, патувањето организаторот торба со стилски уникатен дизајн.Идеални за патување, одмор, службено патување, салата, кампување, бања организација и надворешна активност.Стилски вештачка кожа чанта е мора да има за вашиот шминка essentials!Секоја чанта има златна zipperand и leatherette отстранлив wristlet отвор за лесно да се носат, може да доведе до каде што сакате.Погодна за двете дома и да патуваат за да ги организирате вашите лични, апарати за домаќинство, и туристички објекти.Совршен подарок за вашата сакана, го користите како подароци за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, родендени и пратилки!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

G2TUP Социјален Работник Подарок за Жените Социјален Работник Кариера Работа Благодарност Патување Шминка Торба

✧ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Социјален Работник, Козметички Торба За Жени, Девојки изработени од мек, ПраскаКо

DEN 343.92

Unicey Шминка Торба, велика БРИТАНИЈА Британски Знаме Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот

Лесно Капацитет : Патување Toiletry Торба има големина 6.9*4.1*2.8 инч / 17.5*7*10.5 см, со патент се затворени, тоа има

DEN 287.76

КООРДИНАТОР Плажа Додатоци Шминка Торба-Плажа Опстанок Комплет,Козметички Патување Организатор на Летни Крајбрежје

【 Торба за на Плажа Материјали】светлината тежина шминка торба има голем капацитет.Стави сите toiletries ко

DEN 1545.60