• Новак
YXYJ Козметички Торба/Голем Капацитет Патна Торба, Козметички Торба за Носење (Боја : Црвена)

YXYJ Козметички Торба/Голем Капацитет Патна Торба, Козметички Торба за Носење (Боја : Црвена)

DEN 2157.60

Достапност
Достапно за нарачка

Голем капацитет дами козметички складирање торба козметички торба патување essentials водоотпорен козметички торба преносни мултифункционален козметички торба.Прилагодливи DIY кабината : козметички торба има неколку прегради и слотови четки, шминка алатки нека ти се чисти.Специјално прилагодливи оддел дизајн може да се приспособат како што е потребно.Најдобра шминка комплет овозможува : козметика кеси има многу простор за чување на вашите козметика и козметички производи, како што се кармин, усна сјај, шминка четка, сенката за очи, шминка палета, четки, за нега на кожата, ноктите полирање, ноктите алатки, без шампон.Висок-квалитет казна-квалитетни материјали, луксузни, трајни, силна рамка, не е лесно да се деформирани, лесен за чистење.Совршен преносни патување козметички торба : пренослив дизајн, водоотпорен, shockproof, анти-носат и анти-истури внатрешни работи.Ќе козметика може да се земе било каде.Квалитетот на прво место, најдобра услуга.Клиенти се наши пријатели.Боја : темно сива, red Weight : 0.4 kg Size : ( L * W * H) 22 * 8 * 20 cm Material : Polyester Product : A4237.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Шминка Торба Убава Риба Патување Козметички Торба За Жените Шминка Случај Патување Шминка Воз Случај Козметички

Стандард Логистика Превоз : 815 Дена.Препорачана Логистика Превоз : 512 Дена.Одличен Дизајн Едната Страна

DEN 479.76

Козметички Торба за жените Водоотпорен Шминка Торба 3D Дигитално Печатење Писмо Цвет Шема Женски Повеќенаменски

[Уникатен Дизајн]—Оваа чанта е погодно за вас да се организираат и да ги чува сите ваши козметика.Торба

DEN 30.96