• Новак
Бејзбол - Decal Стил Кожи (одговара на Sony PSPgo)

Бејзбол - Decal Стил Кожи (одговара на Sony PSPgo)

DEN 1051.20

Достапност
Достапно за нарачка

Wraptor Skinz PSPgo Decal Стил на Кожата опфаќа предната и задната страна на PSPgo.Двоен Слој Нула Заштита - Тешки винил материјал, обложени со висок сјај ламинатни.Нема Масовно - Тенок уште силни, Wraptor Skinz работа се компатибилни со повеќето додатоци.НЕ ЛЕПЛИВА ХАОС - не Остава леплива остатоци кога отстранети.БЕСПЛАТНИ Појавување на Дигитални Позадина Download - Направени Во U. S. A. Wraptor Skinz TM се само да се почитуваат винил кожи кои помагаат да се спречат гребнатини и изгледаат одлично го прави тоа.За разлика од гломазна силикон, пластични или метални предмети и екрани, Wraptor Skinz TM се дизајнирани да бидат тенки и многу тешко.Wraptor Skinz TM се мешавина од два слоеви на комерцијални одделение материјали.Долниот слој е мека, еластична винил со посебен отстранлив лепило дека е лесно да се позиционирани, се применуваат без воздушни меурчиња, и лесно се отстранува без да остават леплива остатоци.Следна ние се печати долниот слој со УВ заштитен, бледнеат отпорни бои кои го испорачуваат врвен фото квалитет на дизајн во различни бои.На крајот, ние сме обврзници професионална одделение ламинатни во текот на целата кожа додавање сјајни заштитна заврши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Харли Quinn Бетмен Анимиран Џокер Девојка Лилјак Човек Луд Љубов Видео Игра Винил Decal Кожата Налепница Покритие

За ограничен : Купи било кој два или повеќе кожи од Viny Кожата Дизајни и добијте 30% ПОПУСТ на целиот свој р�

DEN 1838.40