• Новак
MightySkins Кожата Компатибилен со Elgato Поток Палубата XL - Цврсти Праска | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена

MightySkins Кожата Компатибилен со Elgato Поток Палубата XL - Цврсти Праска | Заштитна, Трајни, и Уникатни

DEN 297.60

Достапност
Достапно за нарачка

Задоволство гарантира : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!., и поддржани од страна на нашите гаранција за квалитет!Детали за производот : • Винил decal налепница• НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ• Мат Финиш• Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки• Стотици различни дизајни• Elgato Поток Палубата XL не е вклучена.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Купи со доверба од Американски сопственост и управувани од компанијата!Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во West Palm Beach, Флорида, со гордост направени во U.Дали Сакате на Вашиот Elgato Поток Палубата XL Да се издвоите Од Останатите?Mighty Skins има ли покриени!Оваа кожа е совршен начин да се направи вашата контролер уникатно твое!Совршено опремени за еден-на-еден вид погледне со личноста и стил!Т Не ми се допаѓа овој дизајн?Имаме стотици оригинални Mighty Skins дизајни на располагање, па можете да бидете сигурни дека да се најде еден кој ќе ви се допаднат!Дали Сакате Да го Заштитите Вашиот Elgato Поток Палубата XL?Со Mighty Skins вашиот Elgato Поток Палубата XL е заштитена од гребење, dings, прашина, прсти, и ја носат и солза на секојдневна употреба!Покријте ја Elgato Поток Палубата XL со една убава, стилски decal кожата и чувајте го заштитени во исто време!Лесно да се примени, и лесно да се отстрани без било леплива остатоци!Направете ја вашата омилена опрема изгледаат како нови, и да се издвоите од толпата!Цел Со Доверба - Задоволство Загарантирани!Mighty Skins се издржливи, сигурен, направени во нашата држава-of-the-art производство објект во U.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат