• Новак
MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo 2DS - Црна Кожа | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стилови | Напра?

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo 2DS - Црна Кожа | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши

DEN 263.04

Достапност
Достапно за нарачка

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Прикажи ги исклучите вашиот уникатен стил со Mighty Skins за вашиот Nintendo 2 DS!Не ми се допаѓа Црна Кожа за кожа?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите 2 DS ќе биде единствен што ќе се!.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : Ставање на вашиот Mighty Skin на вашиот 2 DS е супер лесно благодарение на неговата патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.Дали Сакате на Вашиот Nintendo 2 DS Да Изгледаат Различно Од Останатите?Ти си во право место, бидејќи имаме токму она што го барате!Оваа Црна Кожа за кожа е совршен начин да се покаже исклучите вашиот стил!Или со стотици други Mighty Skins дизајни, можете да бидете сигурни дека да се најде еден кој ќе ви се допаднат, и која ќе ви ја покаже исклучите вашиот уникатен стил!Дали Сакате Да го Заштитите Вашиот 2 DS?Со Mighty Skins вашиот 2 DS е заштитена од гребење, dings, прашина, прсти, и ја носат и солза на секојдневна употреба!Покријте ја 2 DS со една убава, стилски decal кожата и чувајте го заштитени во исто време!Лесно да се примени, и лесно да се отстрани без било леплива остатоци!Направете ја вашата омилена опрема изгледаат како нови, и да се издвоите од толпата!Цел Со Доверба - Задоволство !Mighty Skins се издржливи, сигурен, направени во нашата држава-of-the-art производство објект во U.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат