• Новак
Ретро Аркадна Игра Момче Тетрис Блокови Оригинални Уметнички Видео Игра Винил Decal Кожата Налепница Покритие за Sony PSP Playstation Portable авторски Масти 1000 Серија Систем

Ретро Аркадна Игра Момче Тетрис Блокови Оригинални Уметнички Видео Игра Винил Decal Кожата Налепница Покритие

DEN 1128.00

Достапност
Достапно за нарачка

За ограничен : Купи било кој два или повеќе кожи од Viny Кожата Дизајни и добијте 30% ПОПУСТ на целиот свој ред!.Кликнете на Винил Кожата Дизајни линк по предметот насловот за да ги видите нашите други предмети!Додај во кошничката за да се квалификува.Направени и испратени од САД.Лесно да се примени и не неважечка гаранцијата.Висок квалитет на винил доаѓа надвор целосно чист ако некогаш сте се одлучи за да го отстраните, без кинење или остатоци. 100% задоволство или вашите пари назад.Дајте му на вашиот систем со нов изглед!Оваа винил кожата стапови на вашиот систем и дава нов дизајн!Изработени од посебен материјал кој никогаш нема да солза или да ја напушти која и остатоци на вашиот систем.Доаѓа надвор целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните.Не неважечка гаранцијата.Произведено во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Налепница на Кожата Печати Жестока Пламнал Пожарот Горење Печатени Дизајн Винил Decal Налепница Кожата со Попаметни

Дизајниран и се продаваат од Попаметни Дизајни.Висока резолуција на печатење за долготрајни резултати.

DEN 835.20