• Новак
Final Fantasy Винил Decal Кожата Налепница за Sony PSP 2000

Final Fantasy Винил Decal Кожата Налепница за Sony PSP 2000

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка

Заштита на вашата конзола од нула & прашина.Стилски & fashional дизајн.Направен од висок квалитет на винил.Сјај ламинат за најдолго издржливост.Лесно да се примени, чисти, и да ги отстраните.Нашите кожи ќе донесе освежен сјајна новото лице на вашата игра систем.Ќе видите разликата веднаш по апликацијата!.Сите кожи функција на иновативниот пренослив и repositionable лепило што ги прави лесно да се инсталира и да се само како лесно да се отстрани без да остават било непријатни goo на вашиот плеер.Дури и подобро,тие се тенки доволно да се работи со повеќето shird партија додатоци и случаи!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Налепница на Кожата Печати Жестока Пламнал Пожарот Горење Печатени Дизајн Винил Decal Налепница Кожата со Попаметни

Дизајниран и се продаваат од Попаметни Дизајни.Висока резолуција на печатење за долготрајни резултати.

DEN 835.20