• Новак
Gudetama Тажен Јајце Симпатична Писе Карактер во Видео Игра Винил Decal Кожата Налепница Покритие за Nintendo Нови 2DS XL Систем Конзола

Gudetama Тажен Јајце Симпатична Писе Карактер во Видео Игра Винил Decal Кожата Налепница Покритие за Nintendo

DEN 1944.00

Достапност
Достапно за нарачка

За ограничен : Купи било кој два или повеќе кожи од Viny Кожата Дизајни и добијте 30% ПОПУСТ на целиот свој ред!.Кликнете на Винил Кожата Дизајни линк по предметот насловот за да ги видите нашите други предмети!Додај во кошничката за да се квалификува.Направени и испратени од САД.Лесно да се примени и не неважечка гаранцијата.Висок квалитет на винил доаѓа надвор целосно чист ако некогаш сте се одлучи за да го отстраните, без кинење или остатоци. 100% задоволство или вашите пари назад.Дајте му на вашиот систем со нов изглед!Оваа винил кожата стапови на вашиот систем и дава нов дизајн!Изработени од посебен материјал кој никогаш нема да солза или да ја напушти која и остатоци на вашиот систем.Доаѓа надвор целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните.Не неважечка гаранцијата.Произведено во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат