• Новак
Слонот и Куче Седи во Средината на Морето Мобилен Телефон Ѕвони на Држачот за 360 степени Ротирачки Прст Прстен Standas Мобилен Телефон Заградата

Слонот и Куче Седи во Средината на Морето Мобилен Телефон Ѕвони на Држачот за 360 степени Ротирачки Прст Прстен

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Слон И Куче Седи Во Средината На Морето Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пластика Abspanel ,Метален Цинк Alloyring Тока, Перат Отстранлив Лепило На Грбот.Производ Перформанси : Прстен На Потпирачот Може Слободно Да Се Ротира Во 360 Степени И Преклопени ,Лесно Да Се Прилагоди На Вашите Омилени Гледање Агли Да Се Игра Телефони Или Гледате Видео Записи, Удобно, Цврста И Силна, Анти-Падот, Супер Лепливоста.Универзална Компатибилност : Овој Мобилен Телефон Носител Е Компатибилен Со Сите Мобилни Телефони И Телефонски Случај.Упатство За Употреба : Ве Молиме Да Ја Исчистите Површината На Телефон Или Телефон Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Мазна.По Продажба : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.Флексибилни Ротација : Слон И Куче Седи Во Средината На Морето На Мобилен Телефон Да Ѕвони Држачот Поддржува 360 Степен Ротација, Можете Слободно Задржете Го Вашиот Телефон Во Било Агли, Да Уживаат Во Повеќето Удобно Позиции И Агли На Гледање, За Да Се Види Videos Super Вшмукување : User-Friendly Дизајн, Супериорен Во Однос На Лепливоста, Супер Леплива Лепило Може Цврсто И Лесно Да Се Закачите На Било Рамна Површина На Вашиот Телефон Или Телефон Случаи, Обезбедување На Носителот На Цврсто Се Држи На Вашиот Телефон Без Falling Multifunction : Нашиот Мобилен Телефон Ѕвони На Носителот Може Да Се Користи Како Потпирач, Автомобил Планината, Анти-Пад И Кражба, На Производи Ќе Ви Помогне Да Се Ослободите Вашите Раце Кога Гледате Тв Или Други Операции ,Заземаат Повеќе Погодности И Смешно Да You Instructions За Употреба : Ве Молиме Да Ја Исчистите Површината На Телефон Или Телефон Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Smooth After Продажба : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Велосипед Костец Велосипед Handlebar Костец, Ергономски Велосипед Handlebar Костец Не се лизга Мека Гума Велосипедизам

Двоен алуминиумски легури кодот за да може ефективно да се спречи велосипедот handlebar костец од падне и да

DEN 383.76

Надгради Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот, 360° Свитлива Вртливата Телефонот Стои со Метални Текстура

【Врвен Телефон да Ѕвони Носителот】 На мобилен телефон да ѕвони носителот користи добра еластичност по

DEN 287.76

Сурфање во Зајдисонце Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Стојат 360° на Ротација Метален Прстен Зафат,Компатибилен

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

DEN 287.76

Цвеќиња Цртање Черепот Мобилен Телефон Прст Прстен Носителот Телефон 360 Степен Ротација Контрола Компатибилен

Телефонот Прст Прстен Може Совршено Да Се Прилагодат За Различни Прилики, Со Цел Да Ви Остане Мирна Кога

DEN 311.76