• Новак
guohanfsh Мачка Додатоци,Маче Отпадоци Лажичка Долга Рачка Лесно Филтрација Еколошки Практични Мачка Отпадоци Лопата Милениче Производ

guohanfsh Мачка Додатоци,Маче Отпадоци Лажичка Долга Рачка Лесно Филтрација Еколошки Практични Мачка Отпадоци

DEN 218.16

Достапност
Достапно за нарачка

Со ергономски долга рачка, мачка отпадоци лопата одговара на дланка добро и е удобно и труд-заштеда на контрола, а тоа не е лесно да се скрши кога се користи за да лопата мачка ѓубре.Опис : Со ергономски долга рачка, мачка отпадоци лопата одговара на дланка добро и е удобно и труд-заштеда на контрола, а тоа не е лесно да се скрши кога се користи за да лопата мачка ѓубре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат