• Новак
Киселина и Алкално Отпорни Мачка Лажица, Храна за Миленичиња Лажица, Лесен за Чистење Силна машина за миење Садови Безбедно за домашно Милениче Мачка

Киселина и Алкално Отпорни Мачка Лажица, Храна за Миленичиња Лажица, Лесен за Чистење Силна машина за миење

DEN 251.76

Достапност
Достапно за нарачка

Силна, машина за миење садови безбедно и многу лесно да се чисти.Направени од високо квалитетна пластика, која е безбедна, не-токсични и безопасно, киселина и алкално отпорни, не е лесно да се кршат.Со виси дупка на крајот од дршката, лесен за чување.Мерка вашето домашно милениче храна процент правилно и се хранат вашето домашно милениче редовно и квантитативен секој ден.Парична казна изработка, fishtail дизајн, убав и уникатен.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетна пластика, која е безбедна, не-токсични и безопасно, киселина и алкално отпорни, не е лесно да се кршат. 2. Парична казна изработка, fishtail дизајн, убав и уникатен. 3. Со виси дупка на крајот од дршката, лесен за чување. 4. Силна, машина за миење садови безбедно и многу лесно да се чисти. 5. Мерка вашето домашно милениче храна процент правилно и се хранат вашето домашно милениче редовно и квантитативен секој ден.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : пластични Боја : Како Слики Shown Size : прибл.17*7*5.6 cm/6.7*2.8*2.2 во(L*W*H)Тежина : Околу.66.3 g/2.3 оз Пакет листа : 1 * Храна за Миленичиња Spoon Notice : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат