• Новак
Heatless Виткање Род Headband Природата Бран Тип Убавината на Косата Ролки Heatless Кадрици Лента Погоден за Природна Коса преку Ноќ(Боја:C,Големина:)

Heatless Виткање Род Headband Природата Бран Тип Убавината на Косата Ролки Heatless Кадрици Лента Погоден за

DEN 626.40

Достапност
Достапно за нарачка

Убаво начин на вршење на фризура : Heatless навивам коса лента е да ви даде убав начин на виткање на вашата коса создаден за да добиете убави кадрици, без поставување на топлина во вашата коса за да се избегне повреда.Заштеда на време : Пред спиење во текот на ноќта, навивам вашата коса со виткање лента, завиткајте ја косата околу виткање прачки.Разбудам во утрото, и можете да се тркалаат природни кадрици, без да потрошите повеќе време.Лесен за користење : Лесно да го користите дома или го носат кога одат надвор.Погоден за сува или мокра коса употреба.Даде убава коса стил секојдневно.Нема потреба да ги преземат вашиот ден време.( Потсетување : На виткање железо треба да се одржува на косата за 3-6 часа за подобар ефект.).Идеален подарок : Ова heatless curler има убав изглед и лесно е да се користи и удобно.Исто така многу погодни како подарок за вашето семејство, пријатели и колеги.Service : Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ако имате било производ прашања или квалитет на прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе им обезбеди задоволство одговор во рок од 24 часа.Функција : 1. Нашите виткање лента е дизајниран да се создаде нежен начин на виткање на косата, Тоа е добар и здрав начин да се заштити вашата коса.2. Heatless виткање род headband мрзливи curler поставите намалување на штета од топлина , правејќи ја косата мека и сјајна.3. Нашите виткање род headband е крпа на ткаенина, нема да предизвика непријатност кога се спие, да се избегне губење на tangles и нејасна.Материјал : cloth Colour : Црна, кафена, сина, pink Size : 50*29cm(19.69*11.42 во)Пакување листа : 1/4 x виткање iron Notice : Поради светлосни ефекти и снимање агли, производот има хроматските аберации, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постојат грешки во производ димензии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат