• Новак
Gallity Професионални Коса Креда Природни Билка Бела Коса Покрие Пенкало Долготрајни Кафена Црна Привремена Боја Пенкало Привремено Губење На Боја За Еднократна Упо?

Gallity Професионални Коса Креда Природни Билка Бела Коса Покрие Пенкало Долготрајни Кафена Црна Привремена

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Суши во само 5 минути!.Се применуваат еднакво за максимално задоволство. ❤️ Лесно да се примени Само притиснете на долниот дел на цевки и важат за цел област како, ако се слика на вашата коса.❤️ Материјал : lonized вода, глицерин и други заштита на животната средина материјал,безбеден за кожата и косата. ❤️ Удобен и Внимателен ДИЗАЈН!Лесно да се носат.Тоа е ОДЛИЧЕН ПОДАРОК за вашите родители.Исто така, може да се користи за покривање на оддалечување на косата.Нема неред!Совршено решение за сива коса покриеност! ❤️ Лесно да се примени Само притиснете на долниот дел на цевки и важат за цел област како, ако се слика на вашата коса.На креда сакајте се прекинува лесно и вашите раце нема да бидат обоени. ❤️ Водоотпорен - миење на Косата не ја намалуваат нејзината ефективност.Сува и миење на косата со вода.Без иритирачки чувство и природно безбеден за кожата и скалпот. ❤️ Опис : ❤️ ❤️ Совршена маска за областите околу косата, широки области на бела сива коса, sideburns и корени. ❤️ Контакт решение на GO - Совршена големина за патување. ❤️ Посебна состојка која се состои од 4 видови на ionic пигменти за поправка на оштетена коса.Не капе благодарение на својата водоотпорен формулација.Не капе благодарение на својата водоотпорен формулација.Тоа е долготраен и може да издржи неколку косата се мие.Остатокот увери да го користите.Корисна и компактен дизајн кој се вклопува во вашиот џеб, торба или чанта! ❤️ ❤️ Спецификација на производот : ❤️ ❤️ Нето содржина : 20 ml ❤️ рок на траење : 3 години ❤️ Бои : Црна, Кафеава,Кафе ❤️ ❤️ Пакет Содржина : ❤️ ❤️ 1 x Белата Коса Покрие Пенкало.Тоа е долготраен и може да издржи неколку косата се мие.Врати виталноста на вашата убава коса само како магија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Професионални Привремено Губење на Креда Пенкало Коса Боја Боја Не-токсични Нема Хаос Покрие Бела Боја на Косата

Материјал : lonized вода, глицерин и други заштита на животната средина материјал,безбеден за кожата и коса�

DEN 239.76