• Новак
6 Pack Ацетат Коса Стапови Леопард Печатени Коса стапчиња за јадење Желка-Школка Hairpin стапчиња за јадење Коса Клип Стил Pin Додатоци во Собата за Жени и Девојки Божиќ

6 Pack Ацетат Коса Стапови Леопард Печатени Коса стапчиња за јадење Желка-Школка Hairpin стапчиња за јадење

DEN 210.96

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет се вклучени : ќе добиете 6 парчиња ацетат стапчиња за јадење во две бои.Материјал : коса клипови се направени на премијата и трајни ацетат.Соодветна големина:ацетат коса стап мерки за 17.5 cm/6.9 инчи во должина,соодветна големина за носење.Апликации : Ова Ацетат Коса Стапови, Желка-Школка Hairpin стапчиња за јадење е завршена со појавување на жените главата.Тоа е погоден и лесен за Свадба, забава, Вечер Фустан со овој прекрасен подарок.Убав подарок избор : Денот на Вљубените Подарок за девојка.може да се користи на права или кадрава коса, густа или тенка коса, убаво да се поправи косата во право место за да се направи совршена и убава фризура.Може да се убав Подарок за вашата Мајка, пријателка, пријателки, колега, итн.Денот на мајката Подарок.Пакетот вклучува : 6 Pack Ацетат Коса Стапови, Желка-Школка Hairpin стапчиња за јадење.Материјал : ацетат.Големина : 17.5 cm/6.9 инч.Идеален за : Девојки, тинејџерите, жени, жени, мајка и ќерка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Unicra Невеста, Свадба Кристал Косата Игли Булчински Кристал Коса Парчиња Свадба Коса Додатоци за Жени и Девојчиња

Свадба коса парчиња големина : 3.15*2.76 во(8*7cm) ; Боја : злато;.Свадба Коса, Игли направени од алуминиумски и rhi

DEN 207.84