• Новак
Мажите Берберот Коса Clippers Електрични Коса Clipper Високи Перформанси Берберот Фризура Комплет Barbershop за Детали & Чешлање Мажите Чешлање Комплет

Мажите Берберот Коса Clippers Електрични Коса Clipper Високи Перформанси Берберот Фризура Комплет Barbershop

DEN 3600.00

Достапност
Достапно за нарачка

【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ CONTRUCTION】Со сите-метал домување, високо влијание брада clipper е со должност-тешка, но тивка мотор.Гроздобер дизајн во комбинација со ергономски изградба направи оваа clipper екслузивно во двете издржливост и удобност.Заврши со традиционалното челик нож во собата , haircutting комплет најмногу одговара на вашите потреби. 【ВРЕМЕ-ТЕСТИРАН и МОЌНИ, а СЕПАК МНОГУ ТИВОК МОТОР】 8 W тешки motorhair сечење машина овозможува да се намали преку сите видови на коса со леснотија и ефикасност на целиот ден, долго.Моторот не е само моќни, но косата clipper сечење комплет, исто така, е тивко, на само 65 db, потивок од многу други модели. 【Ергономски Дизајн】Елегантен дизајн го прави лесно да се одржи и контрола.Доаѓаат со универзален полнач за ваша погодност,Една година гаранција, ако имате било какви проблеми во текот на годината, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да го замените за слободни. 【ЗАВРШИ КОСА за СЕЧЕЊЕ КОМПЛЕТ】 Лична нега на косата тример со две прилог клипинг чешел, масло за подмачкување, четка за чистење, и брзо адаптер за полнење Таа има се што ви треба за квалитетен фризура и голем стил комплет.било какви проблеми со производот, се чувствуваат слободни да не контактирате преку E-mail.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во времето?.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат