• Новак
Oster Класичен 76 Коса Clipper Професионални Про Салон Маслинесто Зелена Боја

Oster Класичен 76 Коса Clipper Професионални Про Салон Маслинесто Зелена Боја

DEN 3599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со гордост се направени во САД.Ве молиме купи Американската изработени производи.Ви благодариме.Вклучени Додатоци : Ножот Стража, Четка за Чистење, Подмачкување на Нафта и Clipper Маснотии.Пауза Отпорни Домување - Држи во најтешките салон средини.минува низ влажна или сува коса.Ag ION Монтажни Ножот - Вклучува Големина 000. Иновативниот Мотор Дизајн - Овозможува лесно одржување и подолго производ живот.Од manufacturer Oster Класичен 76 Универзална Моторно Clipper со Монтажни 000 Големина Blade Oster обезбеди висок квалитет clippers и trimmers за повеќе од 120 години.Со своето искуство, тие биле во можност да се развијат бројни стилови на најдобри clippers, вклучувајќи ги и Класичната 76. Оваа clipper е идеален за било која берберот.Својот елегантен, компактен дизајн е совршено се вклопуваат во секоја рака.Карактеристики : Вклучува нож (#000 ).Ергономски дизајн го намалува заморот.Универзална моторно.Тешки-должност коса за сечење.Корисни виси јамка.Вклучува сечилото стража, масло, clipper маст, и четка за чистење.Димензии : Должина - 7.5" Width - 2.25" Длабочина - 2"- Сите димензии се наведени се предвидувањата секогаш произведуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат