• Новак
Електрични Коса Clipper Сет,Cordless Електрични Фризура за Полнење, 4 Граница Чешел+Чиста Четка+Подмачкување на нафта+Коса Trimmers,Мажи Чешлање Комплет,моќна движечка сила,ни

Електрични Коса Clipper Сет,Cordless Електрични Фризура за Полнење, 4 Граница Чешел+Чиста Четка+Подмачкување

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Wireles/Издржлив Мотор】 Силен мотор со високи перформанси може да обезбеди моќен двигател и ниско ниво на бучава. 【Висок Квалитет】На сечилото е направен од челик материјал, издржлив, остар.На трајни челик сечилото нема да му наштети на вашата кожа и направете средување на побезбедно. 【Безжична Дизајн】Нуди До 6 Часа На Трчање Време Со Полни 5 Часа, Usb Кабел, Led Светло Покажува Нивото На Батеријата. 【Она што Ќе Добиете за】Нашите Електрични Фризура Комплет вклучува 1 x Електрични Коса Clipper, 4 x Граница Чешел, 1 x Чиста Четка, 1 x Подмачкување масло, 1 x USB Кабел. 【Лесно да се Работи】Ергономски дизајн, удобно зафат, не е лесно да се лизга.Само ограничување чешел е потребно за контрола на ограничување на должината, лесно за фризер.Сечилото е направен од челик материјал, издржлив, остар и не се намалува на кожата.Само ограничување чешел е потребно за контрола на ограничување на должината, лесно за фризер.Силен мотор со високи перформанси може да обезбеди моќен двигател и ниско ниво на бучава.Безжична дизајн, лесен за ракување.Ергономски дизајн, удобно зафат, не е лесно да се лизга.

Спецификацијата

Item Type:
Electric Clipper
Material:
Steel
Color:
Purple
Power:
3W
Charging:
USB
Charging time:
5 hours
Size:
Approx. 19 x 17 x 6cm / 7.5 x 6.7 x 2.4inch
Weight:
Approx. 496g
Package list:
1 x Electric Hair Clipper :
4 x Limit Comb :
1 x Clean Brush :
1 x Lubricating oil :
1 x USB Cable :
1 x Instruction Manual :

Со стоката дадена додека купуваат