• Новак
3 Парчиња Риба Чешел 3 Во 1 Двојно Страна Опашка Риба Коска Облик Пластични Чешел Косата, Изберете Чешел Алатка Структура Супер Styler Алатка Чешел за Коса Боја на Истак

3 Парчиња Риба Чешел 3 Во 1 Двојно Страна Опашка Риба Коска Облик Пластични Чешел Косата, Изберете Чешел Алатка

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина на : 20.5x7cm(L*W); Дебелина : 0.59 цм; Боја : Жолто.Направени од високо квалитетни пластични, издржливи и сигурни, удобен за употреба, лесно да се мијат и брзо сушење, нема да метежот.Професионални салон стил риба чешел, 3 во 1 дизајниран, парична казна заби и голем широк заби и опашка заби ги задоволат вашите фризирање потреби.Мазна ги Собереш Чешел, ергономски дизајниран, помалку статични, Не-токсични, отпорни на топлина, ја намалува frizz, глајд модели низ косата лесно.Одлично за професионални фризерски салон и дома лична апликација.Работи добро со сите видови на косата; Лесен за употреба Чешел косата без проблеми.Пакет се вклучени : 3 Парчиња Риба Чешел 3 Во 1 Двојно Страна Опашка Риба Коска Облик Пластични Чешел Косата, Изберете Comb Fish чешел, 3 во 1 comb The чешел заби се полира и непречено без да се оштети скалпот, и ширина помеѓу чешли минимизира вирус на scalp Equally дистрибуирани четка за заби, чешли коса без проблеми, масажа на скалпот gentally Suitable за професионални салон ниво haircutting и боење, добар помошник за коса стилист, салон, стилист, лични, barber Perfect за определување, lowlights, боење, balayage, microbraiding и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат