• Новак
Дрвени Влакна Чешел Сандаловина Чешел Широк Заб за Жени

Дрвени Влакна Чешел Сандаловина Чешел Широк Заб за Жени

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Чиста природна сандаловина;.Antistatic;.Помага да се спречи и да се подобри тенка области и правни лекови за губење на косата, додава сјај;.Тематски масажа лек за главоболка одржува циркулацијата на депонирање на ретки хранливи материи, протеини и минерали од триење.Чистење на кожата на скалпот, unplugs и третира фоликулите и косата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виткање Пеперутка Чешел, Свитлива Нерѓосувачки Челик Пракса Обука Четки, Пеперутка Алатка За Обука Пракса Чешел

Услуги на клиентите : задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет.Идеален мора да се има алатка за.�

DEN 263.76