• Новак
18 Парчиња Разделба Чешел за Плетенки, Стаорец Опашка Чешел Нерѓосувачки Челик Pintail Чешел Надразнување Чешли за Коса за Сечење на Косата Фризерски (Виолетова)

18 Парчиња Разделба Чешел за Плетенки, Стаорец Опашка Чешел Нерѓосувачки Челик Pintail Чешел Надразнување Чешли

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет содржина : доаѓа со 18 парчиња коса разделба чешли, доволно количество за да аплицираат и да го замени, или да ги споделувате со вашите семејства.Долги и тенки се справи со дизајн : овие нерѓосувачки челик pintail чешли се дизајнирани со долга и тенка нерѓосувачки челик pintail, кој е практичен за коса разделба, стил, назад чешла, пост стил и боење на косата, исто така, погодно за контрола.Функционална алатка : овие стаорец опашка чешли се анти-статички и отпорни на топлина, никогаш не ќе се скрши или надвор од форма за време на нормална употреба, погодно да се направи фризури и да ја оставите косата повеќе сјајни и светкави, практични за надразнување на косата, погоден за коса салон, берберот и козметички снабдување колекции.Големина информации : pintail чешли мерка прибл. 22 x 2.8 cm/ 8.7 x 1.1 инчен, соодветна големина за одржување и чешла; Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Широк спектар на usages : нашата топлина отпорни надразнување чешли се широко се применува за косата и фризерски, корисни за поставување на косата и создавање на шармантна фризури за повеќето типови коса во дебела, парична казна, долга или кратка коса, работи и на двете директно и кадрава коса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виткање Пеперутка Чешел, Свитлива Нерѓосувачки Челик Пракса Обука Четки, Пеперутка Алатка За Обука Пракса Чешел

Услуги на клиентите : задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет.Идеален мора да се има алатка за.�

DEN 263.76