• Новак
WDMJ Види Бутик Праска Дрво Чешел 16 cm Голем Стоматолошки Дрво Лак Цврсто Дрво Анти-Статички, Анти-Губење на Косата Масажа(Едноставна Fix)

WDMJ Види Бутик Праска Дрво Чешел 16 cm Голем Стоматолошки Дрво Лак Цврсто Дрво Анти-Статички, Анти-Губење

DEN 1903.20

Достапност
Достапно за нарачка

Најновите Дизајн, Секси Мода.Вистински Материјал, Силни и Издржливи.Различни Стилови, Различни Бои, Да се Задоволат Потребите на Различните Групи.Масажа На Скалпот, Добро Расположение Секој Ден.Одговара и Удобно да се Одржи.боја класификација : 简 装 装 包 包装 礼盒 礼盒 + cloth Product Тип : Лични Перење / Чистење / Care Item Бр . : Секојдневниот 3-3 Comb тип : peach Length : 15cm (вклучувајќи) -20cm (со исклучок)Земја : Japan Exporting Земји : Азија .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KGJQ Чешел Леопард Печати Анти-Статички Масажа Чешел Косата Четки Висока Температура Отпорни ABS Трајни Брановидна

【СКАЛПОТ МАСАЖА】Тоа се вклопува во вашиот скалп совршено.Кога се чешла, речиси секој заб може целосно

DEN 2352.00